Küsitlus 2021

KAS 1 LOLL JÕUAB ROHKEM KÜSIDA KUI 257 TARKA VASTATA? Vähemasti NE lehel olevate üldarvestuse tabelite järgi võttis sel aastal etappidest osa 257 võistlejat!

 

Eelmise nädalavahetuse Mulgimadinal antud info põhjal ja väikese hilinemisega, loome NE sarjas traditsioone ja jätkame ka sellel aastal-  KÜSITLUSEGA! Kui sa tead, milleks seda küsitlust tehakse ning et vastajate käest saadav info on super hea võimalus NE sarja paremaks muuta, siis võid asuda täitma KOHE SIIT KÜSITLUSE LINGILT! Aga esiteks: võta omale aega ja meenuta kõiki etappe millel sa osalesid ning asu küsimustiku täitmisele peale seda. Sellel aastal korraldavad küsitlust Natuke Karje ja S#tamagnet.

 

Küsitlust saab täita kuni 13.10.2021 kella 23:59-ni või kuni vastajaid jätkub. Kuid NB! parimate valimisel lähevad arvesse ainult selle ajani antud vastused.  Kõik peale 13.10.21 täidetud küsitluse vastused salvestame samuti ära ja kõik kirja pandud mõtted koondame kokku. Kui sul on küsitluse osas küsimusi, siis kirjuta kysitlus@nägemataeesti.ee  või helista +372 5646 5085.

 

Teistele lühike selgitus siis. Et moto-orienteerumisest ei saaks moto-orientaarumine, siis ootame sind annetama oma mõtteid ja teadmisi ja arvamusi ja kiitust ja konstruktiivset kriitikat ning natukene laitust. SINU ARVAMUS LOEB ehk sinu ettepanekutest ja tähelepanekutest ja ideedest sõltub kindlasti, millised on järgmise aasta etapid. Mida on sinu arvates olnud sellist head, mida tuleb tulevikus paljundada. Mida on sellist head uut, mille peale pole keegi peale sinu tulnud ja mida pole veel kunagi tehtud. Ning mida on tehtud sellist, mis sinu meelest võiks edaspidi kõduneda aianurgas kompostikastis. Eelmise aasta küsitlusel antud vastuseid lugedes olid korraldajad küll väga rahul kirja pandud ideede ja mõtetega ning midagi nendest jõudis juba ka selle aasta etappidel teostamisele. Seega väga on oodatud, et kirjutate oma mõtteid ja arvamusi just sinna boonusküsimuste ja vaba mikrofoni osasse.

 

Küsitluse esimese osa põhjal selgitame välja ka selle aasta A) parima kruusaraja koostaja, B) parima asfaldiraja koostaja, C) parima etapi toimumise asukoha ning GRAND PRIX!- selle aasta parima etapi. Iga inimese arvamus on subjektiivne kuid mida rohkem on vastajaid, seda kindlamalt saame välja selgitada kõige parematest ühe parima. Arvestades selle aasta suurt osalejate arvu ja eriti paljude uute sõitjate lisandumist, ootame väga-väga palju vastajaid. Päriselt ka! Eriti head on need vastajad, kes on osalenud sel aastal vähemalt neljal etapil ja kellel on võrdluse võimalus kõige parem. NB!- vastata saavad kõik, kuid parimate valimisel võtame arvesse vaid need vastajad, kes on sel aastal ikkagi osalenud vähemalt ühel etapil.

 

Küsitluse korraldajana anname lubaduse:

  • vastajate isiklikke andmeid korraldajatele ega mitte kellelegi ei avaldata.
  • küsitluses antud vastused ja mõtted jõuavad teiste inimesteni AINULT isikustamata kujul ehk anonüümselt. Kui sa muidugi ise kirjutad mõnda vastusesse oma nime, siis läbi selle jõuab ka su nimi avalikkuse ette.
  • vastuseid me muutma ja kustutama ei hakka, kuid roppuste ja labase sõimuga võtame küll midagi ette (NB! näiteks avaldame koos vastaja nimega)!

 

Küsitlusele on võimalik vastata kuni 13.10.2021 südaööni, mis on täiesti suvaline valitud aeg. Kuid ilmselt on kaks nädalat oma memuaaride mõlgutamiseks ja vastamiseks täiesti piisav. Kutsume kõiki seda küsitlust täitma juba varem, kõik head mõtted ja ettepanekud saad juba praegu kirja panna! Sellel aastal on kavas anda parimateks hääletatutele auhinnad üle korraldajate aastakokkuvõtete tegemise kokkusaamisel ühel ajal ühes kohas. Samal ajal teeme küsitluse tulemused avalikuks ka kõigile teistele ning pilti teeme kindlasti ka!   

 

Etappide korraldajad kulutavad meie ehk osalejate meeleheaks meeletult oma isiklikku aega ja küllap mõned ka raha. Nad peavad läbi sõitma hunniku kilomeetreid ja koostama raja, mis oleks äge ja sõitjatele huvitav. Nad peavad suhtlema erinevate firmade ja inimestega, et leida etappidele sponsoreid, tänu millele on igal etapil rikkalikud auhinnad ja ka osalustasud mõistlikud. Nad peavad läbirääkimisi pidama majutuskohtade omanikega ja toitlustajatega ning kui vaja, siis tooma rahva nõudmisel kohale ka terve sauna! Sinul kulub selle küsitluse täitmiseks kiirete näppude korral vaid 5 minutit kui vastad ainult parimate valimise küsimustele. Kui sul on peas rohkem mõtteid ja suurem jutt, siis kindlasti rohkem, kuid korraldajad on tänuliku iga täidetud küsimustikust saadava info eest. Anneta siis tasuta oma aega ja oma mõtteid!

 

MÄLETAD: küsitlust saad asuda täitma nüüd KÜSITLUSE LINGILT SIIT ning ootame sind seda tegema kuni 13.10.2021 kella 23.59-ni. Kui sul on küsitluse osas küsimusi, siis kirjuta kysitlus@nägemataeesti.ee  või helista Karjele +372 5646 5085.

NÄGEMATA EESTIT TOETAVAD

motonet.ee
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram