Küsitlus

Küsitlust korraldab Natuke Karje.

Eelmise nädalavahetuse KET-i antud positiivse energiavoo pealt on lihtne alustada moto-orienteerumise ringkonnas uudse formaadiga- KÜSITLUSEGA! Kui sa osalesid KET-l ja kuulsid seal minu motivatsioonikõnet, siis SINA ei pea järgnevat lugema ja võid asuda täitma KOHE SIIT KÜSITLUSE LINGILT!

Küsitlust saab täita kuni 26.09.2020 ca kella 19:30-ni. Kui sul on küsitluse osas küsimusi, siis kirjuta marko.matsalu@gmail.com või helista +372 5646 5085.

 

Teistele lühike selgitus siis. Et moto-orienteerumisest ei saaks moto-orientaarumine, siis ootame sind annetama oma mõtteid ja teadmisi ja arvamusi ja kiitust ja konstruktiivset kriitikat ning natukene laitust. SINU ARVAMUS LOEB ehk sinu ettepanekutest ja tähelepanekutest ja ideedest sõltub kindlasti, millised on järgmise aasta etapid. Mida on sinu arvates olnud sellist head, mida tuleb tulevikus paljundada. Mida on sellist head uut, mille peale pole keegi peale sinu tulnud ja mida pole veel kunagi tehtud. Ning mida on tehtud sellist, mis sinu meelest võiks edaspidi kõduneda aianurgas kompostikastis.

 

Küsitluse põhjal selgitame välja selle aasta A) parima kruusaraja koostaja, B) parima asfaldiraja koostaja, C) parima etapi toimumise asukoha ning GRAND PRIX!- selle aasta parima etapi. Iga inimese arvamus on subjektiivne kuid mida rohkem on vastajaid, seda kindlamalt saame välja selgitada kõige parematest ühe parima. Lisaks sellele on võimalus (see ei ole kohustus) vastata boonusküsimustele, mis annavad eelkõige korraldajatele head tagasisidet selle aasta etappide kohta. Arvestades selle aasta suurt osalejate arvu ja eriti paljude uute sõitjate lisandumist, ootame väga-väga palju vastajaid. Päriselt ka! Eriti head on need vastajad, kes on osalenud sel aastal vähemalt kolmel etapil ja kellel on võrdluse võimalus kõige parem. NB!- vastata saavad kõik, kuid parimate valimisel võtame arvesse vaid need vastajad, kes on sel aastal ikkagi osalenud vähemalt ühel etapil.

 

Küsitluse korraldajana annan lubaduse: vastajate isiklikke andmeid korraldajatele ega mitte kellelegi ei avaldata. Küsitluses antud vastused ja mõtted jõuavad teiste inimesteni AINULT isikustamata kujul ehk anonüümselt. Kui sa muidugi kirjutad mõnda vastusesse oma nime, siis läbi selle jõuab ka su nimi avalikkuse ette. Vastuseid ma muutma ja kustutama ei hakka, kuid roppuste ja labase sõimuga võtan küll midagi ette (NB! võin avaldada ka koos vastaja nimega)!

 

Küsitlusele on võimalik vastata kuni Hiiumaa etapil tulemuste selgumiseni ja vastamise lõpetame väikese ajavaruga enne autasustamise algust. Olen arvestanud küsitluse lõpuks 26.09.2020 kell 19:30. Kuid, et ka minule natuke ajavaru jääks, kutsun kõiki seda küsitlust täitma juba varem. Kõik head mõtted ja ettepanekud saad juba praegu kirja panna ning muutumise võimalus peab kindlasti olema parimate valikul antavatele häältele. Seepärast, kui oled küsimustiku täitnud ja soovid Insula Deserta etapil oma parimate valiku vastuseid muuta, siis saad seda teha veel Hiiumaa etapil kohapeal. Kohapeal saab ka paberil küsimustikku täita ja varasemaid vastuseid muuta kuni 26.09.2020 kella 19:30-ni. Piisab kui otsid Insula Deserta etapil üles oranži Kawasakiga sõitva Natuke Karje ja annad talle oma soovist teada. Just hooaja viimasel etapil, kõigi osalejate ja korraldajate aplauside ja ovatsioonide saatel on kõige õigem üle anda parimatest parimate autasud. Sest tegemist on kindlasti millegi enamaga kui pelgalt FB sündmusega!   

 

Nagu ma ütlesin KET-l, siis etappide korraldajad kulutavad meie ehk osalejate meeleheaks meeletult oma isiklikku aega ja küllap ka raha. Nad peavad läbi sõitma hunniku kilomeetreid ja koostama raja, mis oleks äge ja sõitjatele huvitav. Nad peavad suhtlema erinevate firmade ja inimestega, et leida etappidele sponsoreid, tänu millele on igal etapil rikkalikud auhinnad ja ka osalustasud mõistlikud. Nad peavad läbirääkimisi pidama majutuskohtade omanikega ja toitlustajatega ning kui vaja, siis tooma rahva nõudmisel kohale ka terve sauna! Nad on multi-instrumentaalsed-funktsionalistid! Sinul kulub selle küsitluse täitmiseks kiirete näppude korral vaid 20 minutit ja suurema jutu korral kindlasti rohkem, kuid korraldajad on tänuliku iga täidetud küsimustikust saadava info eest. Anneta siis tasuta oma aega ja oma mõtteid!

 

Küsitlust saad asuda täitma nüüd KÜSITLUSE LINGILT SIIT ning seda saab täita kuni 26.09.2020 ca kella 19:30-ni. Kui sul on küsitluse osas küsimusi, siis kirjuta marko.matsalu@gmail.com või helista +372 5646 5085.

NÄGEMATA EESTIT TOETAVAD

motonet.ee
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram